Voorbeelden

Solid Trade – www.solidtrade.nl/
Website ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

Uitgeverij VanTilt – www.vantilt.nl/
Mailchimp ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

France Related – www.france-related.com/
Website ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

Compassie Training – www.compassie-training.nl
Website ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

MTT Talant – Nico Pulskens  –  www.mttalent.com/
Website onderhoud en ondersteuning.

Maureen Cooper – www.the-compassionate-mind-approach-to-reducing-stress.com
Website ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

Sterk in uw Werk – www.sterkinuwwerk.nl/
Website huisstijl aanpassing en ondersteuning.

Ton van der Laaken – www.tonvanderlaaken.nl
Wordpress website ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

Stichting PorEso – www.poreso.org
Wordpress website in drie talen. Ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

Koken met Koper  – www.kokenmetkoper.nl
Wordpress ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

Happy Towels  – www.happytowels.nl
Advies on WordPress website / Webshop, re-branding en ondersteuning.

Locatiewerk & Locatiegoed – www.locatiewerk.com & www.locatiegoed.nl
Wordpress ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

Fantoy – Fantastic Foam Klei (gestopt inmiddels) – www.fantoy.nl
Website / Webshop, Mailchimp, Facebook en Twitter ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

Gitaarclub Amsterdam – www.gitaarclubamsterdam.nl
Wordpress website re-design en focus op nieuwe home page.

Bijen & Bedrijf – www.bijen-en-bedrijf.nl
Wordpress ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

Leikaspringers – www.leikaspringers.nl
Ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

Sussenbach Advocatuur – www.sussenbach-advocatuur.nl
Wordpress ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

Mindfulmanagers – www.mindfulmanager.nl
Wordpress website, Mailchimp, Facebook en Twitter ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

The Initiators – www.the-initiators.nl
Wordpress ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

Bodymindfulness – www.bodymindfulness.com
Website, Mailchimp, Facebook en Twitter development, ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

Intec BV – www.intecbv.nl (gestopt)
Facelift en verhuizing naar nieuwe webhosting

Tenzin Gyatso Institute – www.tenzingyatsoinstitute.org
Wordpress facelift ondersteuning en Facebook support.

Stichting Psychotherapie & Boeddhisme – www.psychotherapieenboeddhisme.nl
Wordpress website, Mailchimp, Facebook en Twitter development, building and support.

TerPlekke – www.terplekke.biz
Wordpress ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

Praktijk voor Psychtherapie Machielsen – www.praktijkvoorpsychotherapiemachielsen.nl
Ontwikkeling, bouwen, ondersteuning en Mailchimp.

De Helderespiegel – www.dehelderespiegel.nl
Facelift, verhuizing nieuwe webhost en Mailchimp ondersteuning.

Stichting Uit Eigen Beweging – www.uiteigenbeweging.org
Wordpress ontwikkeling, bouwen en ondersteuning.

We hebben momenteel 7 WordPress websites in ontwikkeling die in de komende maanden als nieuwe voorbeelden worden gelanceerd.